Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Pływalnia moich marzeń”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Pływalnia moich marzeń”, którego organizatorem jest Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji w Wąbrzeźnie oraz Wąbrzeski Dom Kultury 🤽‍ 🏊‍.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Pływalnia moich marzeń”, którego organizatorem jest Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Wodociągów i Kanalizacji w Wąbrzeźnie oraz Wąbrzeski Dom Kultury.

Inicjatywa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych i średnich 😊.

Celem konkursu jest między innymi upowszechnianie wiedzy na temat korzyści jakie wiążą się z pływaniem oraz upamiętnienie jubileuszu 15 – lecia  Pływalni Miejskiej w Wąbrzeźnie 🎂 👏 .

Pracę nawiązującą do tematu należy przesłać na adres WDK, ul. Wolności 47, 87-200 Wąbrzeźno. Natomiast zdjęcie wykonanego rysunku wraz z załącznikami mailowo na adres: polkowska@wdkwabrzezno.pl lub tywanek@wdkwabrzezno.pl

Na wasze zgłoszenia czekamy do 30 września 2020 r. Regulamin wraz z załącznikami znajdziecie na stronie:www.wdkwabrzezno.pl Zapraszamy!

Wydarzenie dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w Sieci”. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *